Kariéra

Potřebujete s nečím pomoct?
Napište nám na ## info@havlik-opal.cz
nebo zavolejte +420 554 712 072

Tato pozice již byla obsazena.

Technolog potravin

Náplň práce:

  • spolupráce na realizaci technologických změn a řízení technologických postupů
  • vývoj nových technologií a výrobků - zajišťování optimalizace a provozuschopnosti výroby
  • plánování a organizování výrobních činností - vedení příslušné dokumentace a záznamů
  • analýzy efektivity výroby a provozu
  • kontrola dodržování norem a předpisů
  • řízení systému kvality a bezpečnosti potravin
  • zpracování analýz měření a monitorování výrobních procesů a navrhování nápravných a preventivních opatření ke zlepšování výroby
  • práce na HPP

Požadujeme:

  • VŠ/ SŠ vzdělání, obor potravinářský - technologie potravin
  • znalost AJ slovem i písmem
  • znalost technologických postupů výroby
  • znalost norem ISF,  HACCP
  • praxe v oblasti výroby potravin min. 3 roky
  • ŘP sk. B
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost

Nabízíme:

  • zajímavé zaměstnání v úspěšné výrobní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • firemní benefity

Chutnáme vám?

buďte s námi